gala zdjęcie

Serdecznie Witamy

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 W GDYNI

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025 za pośrednictwem systemu
Zapraszamy na film
Galeria osiągnięć

Szkoła Podstawowa nr 45 powstała 1 września 1989 roku. Wchodzi w skład niewielkiego kompleksu budynków, otoczonego ogrodzonym terenem zielonym z placami zabaw i boiskiem. Szkoła zlokalizowana jest w starszej części dzielnicy Dąbrowa, położonej w otulinie Trójmieskjego Parku Krajobrazowego. Placówka postrzegana jest jako przyjazna dzieciom i ich rodzicom. Kameralne warunki, dobra struktura organizacyjna i profesjonalna opieka wpływają na wszechstronny rozwój wychowanków.

Nadchodzące Wydarzenia
Data Wydarzenie
21/06/2024 Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach
22/06/2024 - 31/08/2024 Wakacje

<< lip 2020 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Jesteśmy “małą szkołą”, ale z olbrzymimi ambicjami. Każdy uczeń, każdy rodzic, każdy nauczyciel i każdy pracownik ma dla nas wyjątkowe znaczenie.

uśmiechniętych nauczycieli
fantastycznych uczniów
nietuzinkowych klas
oddziały przedszkolne
uczniów zapisanych do świetlicy
Galerie

Nauczyciele SP 45 tworzą energiczną, pełną zapału, dobrze wykształconą i kompetentną kadrę pedagogiczną. Na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe pod kątem potrzeb szkoły. Prawie wszyscy osiągnęli najwyższy poziom awansu zawodowego, połowa ukończyła studia podyplomowe, wielu posiada dodatkowe kwalifikacje do nauczania drugiego przedmiotu. Wszyscy pracownicy dbają o ciepłą, rodzinną atmosferę i troszczą się o każde dziecko, dzięki czemu nasi podopieczni czują się bezpiecznie, a rodzice bez obaw powierzają nam swoje pociechy.

Grono Pedagogiczne

wicedyrektor

W skład struktury szkoły wchodzą oddziały przedszkolne oraz klasy I-III. Sale lekcyjne są dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Szkoła dysponuje dobrze wyposażonym placem zabaw, dostępnym również dla dzieci z dzielnicy, który powstał w ramach rządowego programy “Radosna Szkoła”. Świetlica szkolna zapewnia opiekę od godziny 6.30 do 17.30 i oferuje dzieciom różnorodne formy zagospodarowania czasu. Uczniowie mogą korzystać ze smacznych obiadów przygotowanych przez panie kucharki. Zajęcia komputerowe odbywają się w dobrze wyposażonej sali komputerowej.

Referencje

KAMERALNA ATMOSFERA

Będąc niedużą szkołą, jesteśmy jednocześnie dużą szkolną rodziną. Dzięki temu możemy zapewnić ciche i spokojne miejsce do rozwoju.

BEZPIECZEŃSTWO

Znamy wszystkich naszych uczniów i ich opiekunów. Dokładnie sprawdzamy kto wchodzi i wychodzi z naszego budynku.

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

Wspólnie zrealizowaliśmy już wiele ciekawych i atrakcyjnych projektów oraz przedsięwzięć.

OTWARTOŚĆ

Chętnie spotykamy się z rodzicami w czasie zebrań, konsultacji indywidualnych i uroczystości szkolnych.  Pozostajemy także w kontakcie elektronicznym.

DOŚWIADCZONA KADRA

Większość naszych nauczycieli posiada ponad dziesięcioletni staż i najwyższy stopień awansu zawodowego.

ŚWIETNE WYNIKI

Nasi uczniowie biorą udział w wielu konkursach szkolnych i międzyszkolnych. Często sięgają po najwyższe laury.

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Dbamy o to, by każdy uczeń mógł się doskonalić na miarę własnych możliwości, potrzeb i zainteresowań.

ZDROWE JEDZENIE

Dysponujemy własną kuchnią. Nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane i zróżnicowane.
Biuletyn informacji publicznej
Europa i ja