Komunikat :

Drodzy rodzice.
W ostatnim czasie wszyscy niepokoimy się nową sytuacją na świecie związaną z zachorowaniami na koronowirusa. Nasze dzieci na to patrzą. Sytuacja związana z zagrożeniem epidemicznym może wzbudzać lęk szczególnie u dzieci. Zachęcam do zapoznawania się z materiałami , które pozwolą im zrozumieć sytuację i lepiej poradzić sobie ze stresem. Pragnę być z wami w tych trudnych chwilach, wspierać Was i pomagać na miarę możliwości.
Podaję adres poczty służbowej : piewcewicze@zwe1.edu.gdynia.pl
Zainteresowanym rodzicom udzielę mailowych konsultacji i prześlę książeczki napisane przez psychologów.
Informuję , że powstał TELEFONICZNY PUNKT KONSULTACYJNY (ROZMOWY Z PSYCHOTERAPEUTAMI) dla nauczycieli i rodziców czynny poniedziałek-piątek 12.oo-18oo numer 58-626-26-26(połączenie przez Gdyńskie Centrum Kontaktu)
Życzę zdrowia i pogody ducha
pedagog Elżbieta Piewcewicz
ps. czekam na maile

Szkolnym pedagogiem jest Elżbieta Piewcewicz.
(gab. nr 54 na I piętrze)

godziny pracy
poniedziałek 9.00 – 14.00