Jak co roku, uczestniczyliśmy w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. To była kolejna niezwykła edycja, w dodatku już 25! Szczególnie dużo działo się w dniach od 26.05 do 1.06, kiedy to trwał „Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom”. W szkole została wydzielona dodatkowa przestrzeń do czytania, a dodatkowo udało się zaprosić kilku gości, którzy chętnie czytali dzieciom.








