Obchody Światowego Dnia Praw Dziecka

20 listopada wraz z Unicef Polska obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Praw Dziecka. Nauczyciele podjęli szereg działań mających na celu przybliżyć dzieciom Konwencję Praw Dziecka, a uczniowie mieli możliwość wykazania się wieloma aktywnościami związanymi z obchodami tego jakże ważnego dla nich dnia Więcej zdjęć Filmiki

Details

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada po raz kolejny o godzinie 11:11 dzieci z Zespołu Wczesnej Edukacji nr 1 w Gdyni wraz z Dyrekcją i nauczycielami uroczyście odśpiewali hymn Polski w ramach ogólnopolskiej akcji “Szkoła Do Hymnu”. Tego dnia odbył się również uroczysty apel. Uczniowie przygotowali występ z wierszami i wspólnym śpiewaniem patriotycznych piosenek, a klasa III b pięknie…

Details

Dzień Gier Planszowych

10 października obchodziliśmy w szkole Dzień Gier Planszowych.  Z tej okazji dzieci nie tylko grały w przyniesione przez siebie ulubione planszówki, ale także poznały ich historię, zalety spędzania z nimi czasu i głosowały na swoją ulubioną grę. W naszej świetlicy zdecydowanie króluje Uno i Monopol, popularne są także szachy, Minecraft, Farmer i Bystre Oczko.

Dzień piżamy

6 października to w naszej szkole dzień w piżamach. Już trzeci raz przebierzemy się w piżamy lub szlafroki solidaryzując się z niezwykle dzielnymi dziećmi na oddziałach onkologii. Inicjatorem akcji jest Fundacja Gdy Liczy się Czas, a my gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Relacja fotograficzna z “Dnia piżamy”

Details

“Sprzątanie Świata – Polska 2023”

22 września nasza szkoła wzięła udział w akcji ,,Sprzątanie Gdyni 2023″, która odbywała się pod hasłem “SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI”. Głównym celem tego przedsięwzięcia było zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów oraz utrwalenie wiedzy o zasadach selektywnej zbiórki odpadów.