Drogie Dzieci i Rodzice!
Dziękujemy za udział w naszej akcji „GraMY razem – planszówki łączą pokolenia”. Od razu możemy poinformować, że wieczory planszówkowe wejdą na stałe w nasz kalendarz szkolny, także kolejnej akcji możecie wypatrywać w przyszłym roku szkolnym! Jeszcze raz dziękujemy. Zebrane środki zostaną w całości przekazane na zakup gier planszowych dla szkoły.







